GS2497-27
- Manufacturer Part Number:
- GS2497-27
- Manufacturer/Brand:
- Ondrives.US Corp
- Part of Description:
- SHAFT, 0.2497 DIA. X 2.75IN LG
- Manufacturer :
- Ondrives.US Corp
- Product Category :
- Structural, Motion Hardware
- Product Status :
- Active
- Specifications :
- 0.249" Dia x 2.750" L (6.34mm x 69.85mm)