1.25RD304SS-48
Manufacturer Part Number:
1.25RD304SS-48
Manufacturer/Brand:
Remington Industries
Part of Description:
1-1/4" DIAMETER, 304 STAINLESS S
Manufacturer :
Remington Industries
Product Category :
Structural, Motion Hardware
Product Status :
Active
Specifications :
1.250" Dia x 48.000" L (31.75mm x 1219.20mm)