1.0RD304SS-48
Manufacturer Part Number:
1.0RD304SS-48
Manufacturer/Brand:
Remington Industries
Part of Description:
1" DIAMETER, 304 STAINLESS STEEL
Manufacturer :
Remington Industries
Product Category :
Structural, Motion Hardware
Product Status :
Active
Specifications :
1.000" Dia x 48.000" L (25.40mm x 1219.20mm)