1.0RD304SS-24
Manufacturer Part Number:
1.0RD304SS-24
Manufacturer/Brand:
Remington Industries
Part of Description:
1" DIAMETER, 304 STAINLESS STEEL
Manufacturer :
Remington Industries
Product Category :
Structural, Motion Hardware
Product Status :
Active
Specifications :
1.000" Dia x 24.000" L (25.40mm x 609.60mm)