0.50X3.0FLT6061T6511-12
Manufacturer Part Number:
0.50X3.0FLT6061T6511-12
Manufacturer/Brand:
Remington Industries
Part of Description:
0.50X3.0FLT6061T6511-12 1/2" X 3
Manufacturer :
Remington Industries
Product Category :
Structural, Motion Hardware
Product Status :
Active
Specifications :
12.000" L x 3.000" W x 0.500" H (304.80mm x 76.20mm x 12.70mm)