1.5RD304SS-4
Manufacturer Part Number:
1.5RD304SS-4
Manufacturer/Brand:
Remington Industries
Part of Description:
1-1/2" DIAMETER, 304 STAINLESS S
Manufacturer :
Remington Industries
Product Category :
Structural, Motion Hardware
Product Status :
Active
Specifications :
1.500" Dia x 4.000" L (38.10mm x 101.60mm)