0.75RD304SS-8
Manufacturer Part Number:
0.75RD304SS-8
Manufacturer/Brand:
Remington Industries
Part of Description:
3/4" DIAMETER, 304 STAINLESS STE
Manufacturer :
Remington Industries
Product Category :
Structural, Motion Hardware
Product Status :
Active
Specifications :
0.750" Dia x 8.000" L (19.05mm x 203.20mm)