0.50RD304SS-12
Manufacturer Part Number:
0.50RD304SS-12
Manufacturer/Brand:
Remington Industries
Part of Description:
1/2" DIAMETER, 304 STAINLESS STE
Manufacturer :
Remington Industries
Product Category :
Structural, Motion Hardware
Product Status :
Active
Specifications :
0.500" Dia x 12.000" L (12.70mm x 304.80mm)