0.375X3.0FLT6061T6511-1
- Manufacturer Part Number:
- 0.375X3.0FLT6061T6511-1
- Manufacturer/Brand:
- Remington Industries
- Part of Description:
- 0.375X3.0FLT6061T6511-1 3/8" X 3
- Manufacturer :
- Remington Industries
- Product Category :
- Structural, Motion Hardware
- Product Status :
- Active
- Specifications :
- 1.000" L x 3.000" W x 0.375" H (25.40mm x 76.20mm x 9.53mm)