MWS15-4-3-SS
Manufacturer Part Number:
MWS15-4-3-SS
Manufacturer/Brand:
Ruland Manufacturing
Part of Description:
4MMX3MM STAINLESS BEAM CPLNG
Manufacturer :
Ruland Manufacturing
Product Category :
Structural, Motion Hardware
Product Status :
Active
Specifications :
0.591" (15.00mm) Outer Diameter x 0.787" (20.00mm) Length