MWSP-10-SS
Manufacturer Part Number:
MWSP-10-SS
Manufacturer/Brand:
Ruland Manufacturing
Part of Description:
10 MM STAINLESS SHAFT COLLAR
Manufacturer :
Ruland Manufacturing
Product Category :
Structural, Motion Hardware
Product Status :
Active
Specifications :
0.945" (24.00mm) Outer Diameter x 0.787" (20.00mm) Width