MCPTS56-12-A
Manufacturer Part Number:
MCPTS56-12-A
Manufacturer/Brand:
Schmidt Kupplung
Part of Description:
12 MM CONTROLFLEX COUPLING HUB
Manufacturer :
Schmidt Kupplung
Product Category :
Structural, Motion Hardware
Product Status :
Active
Specifications :
2.205" (56.00mm) Outer Diameter x 1.535" (39.00mm) Length