MCPTS56-30-A
Manufacturer Part Number:
MCPTS56-30-A
Part of Description:
30 MM CONTROLFLEX COUPLING HUB
Specifications :
2.205" (56.00mm) Outer Diameter x 1.535" (39.00mm) Length