MCPTS56-15-A
Manufacturer Part Number:
MCPTS56-15-A
Part of Description:
15 MM CONTROLFLEX COUPLING HUB
Specifications :
2.205" (56.00mm) Outer Diameter x 1.535" (39.00mm) Length