MCPRD37-16-A
Manufacturer Part Number:
MCPRD37-16-A
Part of Description:
16 MM CONTROLFLEX COUPLING HUB
Specifications :
1.457" (37.00mm) Outer Diameter x 1.496" (38.00mm) Length