MCPRD37-10-A
Manufacturer Part Number:
MCPRD37-10-A
Manufacturer/Brand:
Schmidt Kupplung
Part of Description:
10 MM CONTROLFLEX COUPLING HUB
Manufacturer :
Schmidt Kupplung
Product Category :
Structural, Motion Hardware
Product Status :
Active
Specifications :
1.457" (37.00mm) Outer Diameter x 1.496" (38.00mm) Length