MCPTD37-14-A
Manufacturer Part Number:
MCPTD37-14-A
Manufacturer/Brand:
Schmidt Kupplung
Part of Description:
14 MM CONTROLFLEX COUPLING HUB
Manufacturer :
Schmidt Kupplung
Product Category :
Structural, Motion Hardware
Product Status :
Active
Specifications :
1.457" (37.00mm) Outer Diameter x 1.260" (32.00mm) Length