MCPTS37-15-A
Manufacturer Part Number:
MCPTS37-15-A
Part of Description:
15 MM CONTROLFLEX COUPLING HUB
Specifications :
1.457" (37.00mm) Outer Diameter x 0.945" (24.00mm) Length