MCPTS37-12-A
Manufacturer Part Number:
MCPTS37-12-A
Part of Description:
12 MM CONTROLFLEX COUPLING HUB
Specifications :
1.457" (37.00mm) Outer Diameter x 0.945" (24.00mm) Length