MCPTS37-10-A
Manufacturer Part Number:
MCPTS37-10-A
Part of Description:
10 MM CONTROLFLEX COUPLING HUB
Specifications :
1.457" (37.00mm) Outer Diameter x 0.945" (24.00mm) Length