MCPTS25-12-A
- Manufacturer Part Number:
- MCPTS25-12-A
- Part of Description:
- 12 MM CONTROLFLEX COUPLING HUB
- Specifications :
- 0.984" (25.00mm) Outer Diameter x 0.807" (20.50mm) Length