MCPRD25-10-A
- Manufacturer Part Number:
- MCPRD25-10-A
- Manufacturer/Brand:
- Schmidt Kupplung
- Part of Description:
- 10 MM CONTROLFLEX COUPLING HUB
- Manufacturer :
- Schmidt Kupplung
- Product Category :
- Structural, Motion Hardware
- Product Status :
- Active
- Specifications :
- 0.984" (25.00mm) Outer Diameter x 1.220" (31.00mm) Length