MCPRD25-6-A
- Manufacturer Part Number:
- MCPRD25-6-A
- Part of Description:
- 6 MM CONTROLFLEX COUPLING HUB
- Specifications :
- 0.984" (25.00mm) Outer Diameter x 1.220" (31.00mm) Length