0.125X0.75FLT6061T6511-12
- Manufacturer Part Number:
- 0.125X0.75FLT6061T6511-12
- Manufacturer/Brand:
- Remington Industries
- Part of Description:
- ALUM PLATE 1/8" x 3/4" x 12"
- Manufacturer :
- Remington Industries
- Product Category :
- Structural, Motion Hardware
- Product Status :
- Active
- Specifications :
- 12.000" L x 0.750" W x 0.125" H (304.80mm x 19.05mm x 3.18mm)