0.125X3.0FLT6061T6511-4
- Manufacturer Part Number:
- 0.125X3.0FLT6061T6511-4
- Part of Description:
- ALUM PLATE 1/8" x 3" x 4"
- Specifications :
- 4.000" L x 3.000" W x 0.125" H (101.60mm x 76.20mm x 3.18mm)