0.125X2.5FLT6061T6511-4
- Manufacturer Part Number:
- 0.125X2.5FLT6061T6511-4
- Part of Description:
- ALUM PLATE 1/8" x 2-1/2" x 4"
- Specifications :
- 4.000" L x 2.500" W x 0.125" H (101.60mm x 63.50mm x 3.18mm)