0.125X1.0FLT6061T6511-6
- Manufacturer Part Number:
- 0.125X1.0FLT6061T6511-6
- Part of Description:
- ALUM PLATE 1/8" x 1" x 6"
- Specifications :
- 6.000" L x 1.000" W x 0.125" H (152.40mm x 25.40mm x 3.18mm)