0.125X0.75FLT6061T6511-6
- Manufacturer Part Number:
- 0.125X0.75FLT6061T6511-6
- Part of Description:
- ALUM PLATE 1/8" x 3/4" x 6"
- Specifications :
- 6.000" L x 0.750" W x 0.125" H (152.40mm x 19.05mm x 3.18mm)