0.125X4.0FLT6061T6511-1
- Manufacturer Part Number:
- 0.125X4.0FLT6061T6511-1
- Part of Description:
- ALUM PLATE 1/8" x 4" x 1"
- Specifications :
- 1.000" L x 4.000" W x 0.125" H (25.40mm x 101.60mm x 3.18mm)