0.125X2.5FLT6061T6511-1
- Manufacturer Part Number:
- 0.125X2.5FLT6061T6511-1
- Part of Description:
- ALUM PLATE 1/8" x 2-1/2" x 1"
- Specifications :
- 1.000" L x 2.500" W x 0.125" H (25.40mm x 63.50mm x 3.18mm)