0.125X2.0FLT6061T6511-2
- Manufacturer Part Number:
- 0.125X2.0FLT6061T6511-2
- Part of Description:
- ALUM PLATE 1/8" x 2" x 2"
- Specifications :
- 2.000" L x 2.000" W x 0.125" H (50.80mm x 50.80mm x 3.18mm)