0.25RD304SS-6
- Manufacturer Part Number:
- 0.25RD304SS-6
- Manufacturer/Brand:
- Remington Industries
- Part of Description:
- 1/4" ROD 304 STAINLESS STL 6"L
- Manufacturer :
- Remington Industries
- Product Category :
- Structural, Motion Hardware
- Product Status :
- Active
- Specifications :
- 0.250" Dia x 6.000" L (6.35mm x 152.40mm)