MCLC-10-10-SS
Manufacturer Part Number:
MCLC-10-10-SS
Manufacturer/Brand:
Ruland Manufacturing
Part of Description:
10MM STAINLESS RIGID COUPLING
Manufacturer :
Ruland Manufacturing
Product Category :
Structural, Motion Hardware
Product Status :
Active
Specifications :
1.142" (29.00mm) Outer Diameter x 1.772" (45.00mm) Length