50M100150K060
Manufacturer Part Number:
50M100150K060
Part of Description:
HEX SLOTTED SCREW, M10 X 1.5 THR
Drive Type :
Slotted
Features :
Head Diameter :
0.630" (16.00mm)
Head Height :
Length - Below Head :
2.362" (60.00mm)
Length - Overall :
2.657" (67.50mm)