50M100150K030
Manufacturer Part Number:
50M100150K030
Part of Description:
HEX SLOTTED SCREW, M10 X 1.5 THR
Drive Type :
Slotted
Features :
Head Diameter :
0.630" (16.00mm)
Head Height :
Length - Below Head :
1.181" (30.00mm)
Length - Overall :
1.476" (37.50mm)