50M100150K025
Manufacturer Part Number:
50M100150K025
Part of Description:
HEX SLOTTED SCREW, M10 X 1.5 THR
Drive Type :
Slotted
Features :
Head Diameter :
0.630" (16.00mm)
Head Height :
Length - Below Head :
0.984" (25.00mm)
Length - Overall :
1.280" (32.50mm)