50M100150S020
Manufacturer Part Number:
50M100150S020
Part of Description:
HEX SOCKET CAP SCREW, M10 X 1.5
Drive Type :
Hex
Features :
Head Diameter :
0.630" (16.00mm)
Head Height :
Length - Below Head :
0.787" (20.00mm)
Length - Overall :
1.181" (30.00mm)