50M100150N013
Manufacturer Part Number:
50M100150N013
Part of Description:
PAN SLOTTED SCREW, M10 X 1.5 THR
Drive Type :
Slotted
Features :
Head Diameter :
0.787" (20.00mm)
Head Height :
Length - Below Head :
0.512" (13.00mm)
Length - Overall :
0.748" (19.00mm)