50M060100K075
Manufacturer Part Number:
50M060100K075
Part of Description:
HEX SLOTTED SCREW, M6 X 1 THREAD
Head Diameter :
0.394" (10.00mm)
Head Height :
Length - Below Head :
2.953" (75.00mm)
Length - Overall :
3.138" (79.70mm)