50M060100R045
Manufacturer Part Number:
50M060100R045
Part of Description:
SET SCREW, SLOTTED HEAD, M6 X 1
Head Diameter :
0.161" (4.10mm)
Head Height :
Length - Below Head :
1.772" (45.00mm)
Length - Overall :
1.831" (46.50mm)