50M040070K012
Manufacturer Part Number:
50M040070K012
Part of Description:
HEX SLOTTED SCREW, M4 X .7 THREA
Head Diameter :
0.276" (7.00mm)
Head Height :
Length - Below Head :
0.472" (12.00mm)
Length - Overall :
0.591" (15.00mm)