50M040070R010
Manufacturer Part Number:
50M040070R010
Part of Description:
SET SCREW, SLOTTED HEAD, M4 X .7
Head Diameter :
0.079" (2.00mm)
Head Height :
Length - Below Head :
0.394" (10.00mm)
Length - Overall :
0.424" (10.76mm)