50M020040N016
Manufacturer Part Number:
50M020040N016
Manufacturer/Brand:
Essentra Components
Part of Description:
PAN SLOTTED SCREW, M2 X .4 THREA
Manufacturer :
Essentra Components
Product Category :
Screws, Bolts
Drive Type :
Slotted
Features :
Head Diameter :
0.157" (4.00mm)
Head Height :
Length - Below Head :
0.630" (16.00mm)
Length - Overall :
0.681" (17.30mm)