50M100150R016
Manufacturer Part Number:
50M100150R016
Part of Description:
SET SCREW, SLOTTED HEAD, M10 X 1
Drive Type :
Slotted
Features :
Head Diameter :
0.260" (6.60mm)
Head Height :
Length - Below Head :
0.630" (16.00mm)
Length - Overall :
0.728" (18.50mm)