50M080125I016
Manufacturer Part Number:
50M080125I016
Part of Description:
90 PHILLIPS CSK SCREW, M8 X 1.25
Drive Type :
Phillips
Features :
Head Diameter :
0.681" (17.30mm)
Head Height :
0.181" (4.60mm)
Length - Below Head :
0.449" (11.40mm)
Length - Overall :
0.630" (16.00mm)