50M060100K010
Manufacturer Part Number:
50M060100K010
Part of Description:
HEX SLOTTED SCREW, M6 X 1 THREAD
Drive Type :
Slotted
Features :
Head Diameter :
0.394" (10.00mm)
Head Height :
Length - Below Head :
0.394" (10.00mm)
Length - Overall :
0.579" (14.70mm)