50M060100P010
Manufacturer Part Number:
50M060100P010
Part of Description:
PAN PHILLIPS SCREW, NATURAL, NYL
Drive Type :
Phillips
Features :
Head Diameter :
0.453" (11.50mm)
Head Height :
0.177" (4.50mm)
Length - Below Head :
0.394" (10.00mm)
Length - Overall :
0.571" (14.50mm)