50M050080P015
Manufacturer Part Number:
50M050080P015
Part of Description:
PAN PHILLIPS SCREW, M5 X .8 THRE
Head Diameter :
0.374" (9.50mm) 3/8"
Head Height :
Length - Below Head :
0.591" (15.00mm)
Length - Overall :
0.736" (18.70mm)