50M050080I025
Manufacturer Part Number:
50M050080I025
Part of Description:
90 PHILLIPS CSK SCREW, M5 X .8 T
Head Diameter :
0.409" (10.40mm)
Head Height :
0.106" (2.70mm)
Length - Below Head :
0.984" (25.00mm)
Length - Overall :
1.091" (27.70mm)