50M050080F016
Manufacturer Part Number:
50M050080F016
Part of Description:
FILLISTER SLOTTED SCREW, M5 X .8
Head Diameter :
0.315" (8.00mm)
Head Height :
0.122" (3.10mm)
Length - Below Head :
0.630" (16.00mm)
Length - Overall :
0.752" (19.10mm)